| ZzDeeea a întrebat:

Buna TPUhappy. stie cineva de ce nu mai apar noi episoade la ROBOTZII? de cateva saptamani vad aceleasi episoade, nici unul noustraight face. funda:X

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! Robotzii au luat vacanta.cred ca in toamna vor incepe iar episoade noi.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca au si ei vacanta!
...ori desena ei roboti, dar asta nu inseamna ca sunt si ei roboti!

| Roxana6277 a răspuns:

Am auzit la radio ca ROBOTZII au intrat in vacanta, dar de la toamna reiau episoadele cu mai multe scene fun. Sper ca te-am ajutat cu raspunsul meu.

| DianaPaula14 a răspuns:

Pai aici zice ca se termina primul sezon la ep 24. Da probabil o sa fie si sezonul 2! http://creativemonkeyz.com/roboti/ce-s-a-intamplat-la-tiff/

| Iliutz a răspuns:

Robotzi-au-luat-vacanta-vor-incepe-cam-pe-la-toamna