| ECUCI a întrebat:

Stie cineva programe hack cu care pot intra in calculatorul cuiva fara ca el sa stie? Si cum se foloseste? DAU FUNDa

3 răspunsuri:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Nu merge

| marius7tree a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rWk9nak9rZw uite nu intri in PC la nimeni dar cu chestia asta poti inchide calculatorul cuiva dc il dai si'l deschide.

| angello17 a răspuns:

Sall exista un program dar trebuie sal intalezi mai intai la victima o sa-ti cera sa iti faci un cont apoi il inchizi. ps: contul se face gratis pe loc. apoi instalezi programul la tine in pc intri cu contul facut si iti va arata tot ce face persoana respectiva si daca vrei merge si in pc-ul tau cand esti plecat si vrei sa afli ce se intampla cand esti plecat