| Revelionu74 a întrebat:

Bună, TPU! Stiti cumva daca exista diverse site-uri de unde pot castiga ceva bani de acasa? Sau job-uri pentru elevi care pot lucra de la distanta part-time.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti invata sa faci lucruri handmade ori design. Dar tot o sa ai nevoie de un card pentru viramentul banilor si de un adult, pe numele caruia sa iti faci cont pe site-uri de genul fiverr.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca elev, poti castiga bani de la parinti, bunici sau vecini, muncind pe la gradini, ferme sau pe unde are fiecare nevoie.
Asemenea joburi nu sunt avertizate pe nici un site, doar din gura in gura, vorbind cu parintii, rudele sau vecinii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există.

| ZappyTv69 a răspuns:

Bună!
Ca elev, poți face diferite sarcini stabilite de părinți. Sau poți instala sweatcoin, unde câștigi 300 de lei zilnic, doar mergând happy