| SayCheesexD a întrebat:

TPU! :* Stiti cumva niste exercitii care sa mareasca musculatura... fundului? laughing Stiu, suna ciudat, dar chiar as avea nevoie, pentru ca sunt destul de slabuta, si chiar nu as vrea sa ma ingras! laughing Fundita! :*:*

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Se numesc muschii fesieri. Simplu> Picioarele fixe de la mijloc in jos extensii. Este un exercitiu foarte bun. Pa!

1 răspuns:
| ell_3915 a răspuns:

Nu sunt culturist de profesie dar am avut un antrenor care stie ce stie...la un execitiu foarte simplu iti antrenezi si,, musculatura fundului'' pe mine ma punea sa fac genoflexiuni cu o gantera de 45 - 50 kg pe umeri... faceam 10 genoflexiuni 8 serii exercitiul asta il faceam de doua ori pe saptamanawinking daca ai alte variante zi-ne si noua laughing. Succes