| TwEEty_9286 a întrebat:

Buna TPU stiti cumva pe ce data se incepe scoala? pentru ca am auzit mai multe variante:ba pe 1 septembrie, ba pe 13, ba pe 12, si nu stiu ce sa mai cred, va rog imi puteti spune voi concret?

Răspuns Câştigător
| Andreeee a răspuns:

Pe 12, vecina mea este profesoara si stiu sigurhappyfunda?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| AlexiaClaudia a răspuns:

Eu stiam ca pe 15, dar nu prea am eu acum grija asta acum. Doar e vacanta...depinde in ce zi a saptamanii cade.

| anonimussssssss a răspuns:

Scoala incepe pe 12 septembrie 100%.Iti zic din sursa sigura. sper ca te-am ajutat

| JusTMeEmmY a răspuns:

Pe 12 pe 1 este doar o idee proasta si cum traim in Romania scl va incepe chiar in august straight face

| looolliika a răspuns:

Incepe pe 12 happy my mom lucreaza oarecum in invatamant si stie mai binehee hee

| geoburndragon a răspuns:

Scoala incepe pe 12 adica luni celelalte variante sunt inventii.stiu sigur pentru ca taicamiu are niste relatii prin guvern fundita big grin

| NICKSOOO a răspuns:

Pe 13 septembrie; funda?

| VaD a răspuns:

Pe 12 septembrie.