| anonim_4396 a întrebat:

Stiti daca in Romania copii ( 14-16 ani ) pot castiga niste bani. lucrand? ( ca de exemplu sa ai grija de niste copii mici) si daca da, cum as putea face asa ceva? Thx happy.

Răspuns Câştigător
| Patricia891 a răspuns:

Si eu imi pun aceeasi intrebare daca exista dar raspunsul CRED ca e NU. Ai vazut poate in filmele americane ca copii plimba caini, livreaza scrisori fac pe bona. Dar la noi in Romania nu cred ca exista. Chiar intr-o zi am intreabt-o pe mama si mi-a raspuns tot la fel sad

1 răspuns:
| ali_8949 a răspuns:

Verifica anunturile de la ziar... de ce nu ai fi in stare sa faci unlele lucruri? acum nu chiar sa ai grija de copii mici dar cine stie