| Shaco a întrebat:

Cum as putea face bani daca nu am inca 18 ani, ci 13?
Spre exemplu sa fac ceva in realitate si sa pot face bani ceva gen:car cutii, am grija de copii etc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| andrw1929 a răspuns:

Nu prea stiu.
1) Tunzi gazonul
2) Daca faci 14 te poti angaja la impartit pliante!
Toate cele bune!

1 răspuns:
| crazylove25 a răspuns:

Depinde. daca stai langa mare sau iti permiti sa stai vara la mare vei gasi unele terase care cauta ospatari dar nu cred ca parintii tai de vor lasa. Pentru varsa ta un job potrivit ar fi:-s; - sa plimbi cainii; Daca iti plac copiii cauta ceva gen babysitting (numai daca stai bine cu nervii); daca iti plac cartile cauta un job ca librar; daca iti place cafeaua angajeaza-te intr-o cafenea; daca ai diverse aptitudini apuca-te sa dai meditatii copiilor de 7 ani sau ca promoter ( sa imparti pliante) poate va fi un concert la tine in oras... poti impartii pliante pentru promovarea concertelor stiu ca nu conteaza varsta