| larysutza99 a întrebat:

Stiti la paginile de facebook facute ( nu fb tau si o pag. a ta ) cum se pune pagina de inceput cu Welcome? plss ajutor! dau FUNDA tongue!

Răspuns Câştigător
| Alekssa a răspuns:

Pai...hai sa iti explic.
http://www.facebook.com/iwipa?sk=app_191494420889273 te duci aici, adaugi pagina si gata.ori te duci pe alta pagina dupa ce ai facut acest lucru, si trebuie sa aiba vreuna Welcome... Apesi pe el.Si jos de tot.Scrie ht+ nu mai stiu sigur dar te descurci tu. Funda?:o3

| larysutza99 explică (pentru Alekssa):

Am adaugat pagina, nu merge si nu apare jos nici`un ht+.

| larysutza99 explică (pentru Alekssa):

Scuze acum am reusit multumesc.

3 răspunsuri:
| Alekssa a răspuns:

Nu ai pentru ce