| koopman a întrebat:

Buna tpu.Stiti niste carti speciale pentru adolescenti 14-18 ani.Pentru ca as vrea sa citesc asa ceva. Daca stiti, ce imi recomandati? (Cu dragoste...cam ce se petrece in viata unui adolescent...cand intra la liceu).

4 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Fata de hartie de Guillaume Musso

| anonima97 a răspuns:

Eve de anna carry e ca mai buna, si mai e una Fior bunicica, mai sunt o gramada, du-te la librarie, vezi carti citeste pe verso si vezi ce te-ar interesa. happy

| drhotzu a răspuns:

laughing)) enigma otiliei laughing))
nu stiu cu treaba asta cu adolescenti care intra la liceu, dar poti incerca ceva serios: madame bovary, Anna Karenina – Lev Tolstoi, si asta e foarte posibil sa iti placa e mai in genul a ce cauti tu: Memoriile unei Gheise – Arthur Golden

| Alle_3048 a răspuns:

Jurnalul erotic al unei fete de 16 ani, P. S: I love you, in lumea celor mari