| cclexa a întrebat:

Buna TPU.Stiti vreun banc foarte amuzant? La cel care rad mai mult primeste funda

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Intr-o zi mergand iepurele prin padure se intalneste cu ursul care isi luase BMW,se opreste ursul,claxoneaza iepurele si discuta.

-Ooooo salut ursule ti-ai tras BMW!Cand ma plimbi si pe mine?

-Hai urca sa te fac o tura.

Urca iepurele,apasa ursul acceleratia 100km/h,150,200,iepurele tipa gata ursule ca ma pish pe mine,ursu nimic 210,220,GATA URSU-LE!La 250 km/h iepurele se pisa pe el.Ursul opreste si il intreaba:

-Eh,cum e iepure?Ti-a placut?

-Foarte fain,m-am pishat pe mine esti vitezoman nu gluma.

A doua zi ursul mergand prin padure aude un claxon in spatele lui,iepurele si-a tras BMW ultimul model.

-Oooo salut iepure,ti-ai luat masina.Ma duci la o plimbare?

-Sigur ursule,urca!

100km/h,200,250,300 hoooooooo usurel iepure mapish pe mine.

Iepurele nimic 350 km/h,gata iepureee m-am pishat pe mine opreste!

La care iepurele: poti sa te si ca*i pe tine ca eu nu ajung la frana!

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Care este diferenta dintr-ul frigider si o toaleta?

In frigider ouale sunt reci dar la toaleta ele atarna.

| iuliana1221 a răspuns:

Unei blonde i se tot spunea ca este proasta.sa vopsit saten si a mers la tara, acolo vede un cioban si ii spune big grin aca ghicesc cate oi ai imi dai o oae? ciobanul accepta, blonda ghiceste si isi alege.imediat ciobanul zice daca iti zic culoarea ta naturala imi dai cainele inapoi? laughing (era atat de proasta inkat a luat cainele in loc de oaie) laughingfunditabig grin

| Annnd a răspuns:

Barbatul: In sfarsit. Am asteptat asta atata timp.
Femeia: Vrei sa plec?
Barbatul: Ai inebunit? Nici sa nu te gindesti la asta.
Femeia: Ma iubesti?
Barbatul: Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: M-ai inselat vreodata?
Barbatul: Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: Ai inebunit?
Femeia: Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: Da!
Femeia: Iubitule!

si acum citeste de jos in sus

| Tony_5725 a răspuns:

Era un romana in batalie cu turci. Vn romanu si ca sa se ascunda se arunca intr-n put si se duce si turcu. Turcu nu se arunca si zice in put:

- O sa cuceresc lumea! In ecou se aude o sa cuceresc lumea lumea lumea!

Romanu nu iese ii mai zice turcu:

-O sa omor romani! romani romani (in ecou)
Nu iese!
romanu

Dupa ce vede ca nu iese romanu. Turcu ii spune :

-O sa ma arunca in put!

Dar ecoul de colo Mai bine omoara romani! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor)