| kopotoru a întrebat:

Buna TPU stiti vreun site care sa joci ceva pe bani reali sa castigi pariru, remi, table, dar care sa depui bani trimitans sms de pe telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, la jocurile astea nu trebuie doar sa platesti, trebuie sa si primesti banii castigati. Si pentru asta iti trebuie un card de credit. De pe el platesti si pe el iti intra banii castigati.

2 răspunsuri:
| Lila10 a răspuns:

Esti nebun(scuze)? Cum sa joci pe bani si pe net? sunt o groaza de riscuri!

| FoorRocknrool a răspuns:

Incearca pe google sa cauti