| Onlyquestions a întrebat:

Buna TPU stiu ca am mai pus o data intrebarea si le multumesc celor care au raspuns dar am uitat sa mai dau cateva detalii. Mie imi place multi de o colega si nu stiu cum sa-i spun asta, mi s-a zis sa o invit la o plimbare sau la un suc si sa-i spun atunci, acum problema este ca din cate am auzit ea nu a iesit niciodata cu cineva si nici eu, cum as putea sa o intreb astfel incat sa nu para ciudat? ( este prima oara cand imi place de o fata si am foarte mari emotii )

Răspuns Câştigător
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Wawlaughing
Mai vorbeste frumos cu ea si fi tu insunti, si nu are cum sa sune ciudat.
A trebui sa te bucuri ca ea nu a mai iesit cu nimeni deoarece ai un avantaj.
Inca o data stai linisti, si lasa emotiilee cu fata acasa si du-te vorbeste cu ea!
Succeslaughing

3 răspunsuri:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Ar, si lasa emotiile acasa
Scuze pentru greseli

| trololul a răspuns:

In primul rand NU incerca sa fi tu pentru clar esti un loser.Incearca sa fi o persoana cool, uita-te la cei cu 1-2 ani mai in varsta decat tine.E foarte important sa o impresionezi de prima data.Iti recomand sa faci cateva lucruri misto cum ar fi : In timpul orei sa iti aprinzi o tzigare si sa ii spui "Am zis sa dau o sansa si graselor, proastelor si uratelor ..am zis sa incep cu tine.Ia zi te scot la un cappy tempo si o narghilea?
Cu siguranta o sa accepte.Foarte important ..amano cu intalnirea, zi-i dume de genul : "Hai fata mea ca vedem noi cand iesim, nu iti face griji" sau "maine nu pot, ma uit la Las Fierbinti si ne face maicamea baie apoi mie si lu sora mea." sau "Nu crezi ca te cam grabesti, ho fata mea, usor.".
Intr-un final cand vezi ca nu mai e nimic k-lumea pe Nickelodeon suna pe nr lu tasu si zi-i ca vrei sa vorbesti cu zdreanta aia. Explica-i ca nu te referi la nevastasa si da-i mai multe amanunte.
Jmecheria deja prinde roate.
*** va continua / posteaza un alt mesaj dupa ce indeplinesti primii pasi ***

| Onlyquestions explică (pentru trololul):

Nu cred ca o sa ai vreodata vreo prietena daca faci asa trolol. no talking