| Aliiiin a întrebat:

Buna TPU stiu ca incepe scoala dati-mi niste sfaturi cu ce sa ma imbrac metionez ca am 12 ani big grinPs:sa mearga cu geanta de umar! fundisha!

4 răspunsuri:
| andreea_6591 a răspuns:

Daca esti baiat tias recomanda un tricou ptin mai larg cu o pereche de jeans si in picioare niste adidasi

| Ioana2518 a răspuns:

Iti recomand blugi clasici, albastrii inchis, pantaloni sport/ colanti, adidasi/ tenesi.incearca:* funda?

| Aliiiin explică:

Yo anonimu nu sunt fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as recomanda o fusta in patratele, cu o bluza, un tricou sau un maieu stramt, ciorapi negri si niste ghetute de vara-toamna. Altceva, as spune o camasa destul de lunga cu niste colanti si iar ghetute, sau pur si simplu niste blugi clasici, poate putin stramti cu o camasa destul de lunga, si o curea la mijloc.