| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU stiu ca mai sunt vreo 4 săptămâni pana începe liceul( Adică pentru mine o sa fie prima zi de liceu) dar îmi fac griji deja cu ce mă îmbrac cum sa îmi fac parul sau nu stiu daca trebuie sa iau flori fiindcă vreau sa iasă totul bine sa nu mă împiedic sa nu stau intr-un colt singura deci daca puteti sa-mi dati un sfat cu privire la îmbrăcăminte sau coafura sau altceva... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dolyta a răspuns:

Iti poti lua blugi sau fusta neagra(care iti place mai mult) si o camasa (orice culoare) si niste pantofi (daca iti plac tocurile) sau opincute. parul il lasi desfacut indreptat sau bucle(cum iti place), iar flori nu stiu ...eu nu am dus flori, au fost putini care au facut asta. acum faci cum vrei, intreab-o si pe mama ta.

1 răspuns:
| LSMM a răspuns:

Dar în privința învățatului nu-ți faci griji?