| JustMeC a întrebat:

Stiu ca s-a mai pus aceasta intrebare,dar vreau si eu niste idei. Vreau sa-mi fac un blog in care sa scriu ce gandesc + alte chestii, care este dupa parerea voastra cel mai bun blog?

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Cel pe care vrei sa il faci in acest moment, este cel mai bun blog.
Successsss!

| JustMeC explică (pentru Iubibilăă):

Ma refer la un blog [ pe care sa-mi fac cont] frumos happy

| Iubibilăă a răspuns (pentru JustMeC):

Am crezut: ce parere am despre blogul tau.
Dupa parerea mea, cel mai bun este Blogspot!

| Brotacelul a răspuns:

Cel mai bun blog este cel in care scrii cu pasiune si pe care-l prezinti intr-un mod original.
Pentru asta, iti sugerez sa incerci www.ucoz.ro - au sabloane editabile si le poti personaliza dupa preferintele tale.