| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:(
Stiu nu este o intrebare:|. dar va rog uitati`va
http://www.youtube.com/watch?v=6HOOhXwBhK0&feature=playe r_embedded
Aceasat fata a murit din cauza cancerului:(. A plecat intr-o excursie cu scoala si s`a lovit tare la un picior si i s`a infectata:|. Si a facut cancer.:((
Are doar 17 ani (in clasa a 10!)
Voi ce ziceti?:o3...:(Merita?:(. Impresii.
Va multumesc:|

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Condoleante. Nu merita sa mori pentru o infectie la picior, dar daca s`a intamplat, inseamna ca asa a trebuit sa fie. Incearca sa te impaci cu gandul ca nimic nu e intamplator in viata asta. Daca ea a murit, inseamna ca asa e cel mai bine, asa trebuia sa se intample.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Infecția nu duce la cancer, ci la septicemie (infecție generalizată care s-a vărsat în sânge!).
A fost o fată superbă!
Pa, pa.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Imi pare rau pentru ea sad. Nu as vrea sa fiu in locul familiei.
CONDOLEANTE sad