| sebymafia1214 a întrebat:

Sunt baiat, am 13 ani, 1, 65 m si 55 kg. Credeti ca e bine? Cum as putea sa ma inalt? P.S. Joc basket.

5 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Continua cu basketul, te vei inalta!
Verisorul meu are 13 ani, 1.76 laughing...el joaca basket si voley si e inalt.winking
Bafta!

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Esti deja destul de inalt.Bafta!

| MotanuJmekerit a răspuns:

Pai eu am 17 ani si am 1.75 si tot 55 Kg pentru varsta ta daca joci basket te vei inalta pe la vreo 15 ani o sa ai 1.7...si ceva tine-o tot asa. Continua cu basketul

| Walhalla a răspuns:

Normal ca e bine, eu am 18 ani si 1, 7 m. Jucand basket nu ai cum sa nu te inalti...

| reych75heaven a răspuns:

Continua cu basketul