| LIKE1 a întrebat:

Sunt cam indispusa! Astazi v-am scris o intrebare pe TPU si mi-a fost respinsa pe motiv de caracter irelevant! Am citit regulile si nu incalca pe niciuna de aceea imi pare rau ca nu v-am putut da funde celor care mi-ati raspuns si anume lui "justagirl21 si lui "Disharmony"! Vroiam doar sa va spun ca-mi pare rau iar acum trecand la intrebarebig grine ce mi-a fost respinsa intrebarea? M-am uitat pe reguli si Este scris corect din punct de vedere gramatical
Da accept sa fie pusa in categoria conversati pentru a fi usor accesibile membrilor noi
Nu este o intrebare care are continut obscen sau discutabil din punct de vedere moral
Si nu era o intrebare prin care incercam sa rezolv o tema, ci o intrebare de cultura generala pentru voi! Cel mai mult m-a deranjat faptul ca am mai vazut intrebari de acest gen care au fost aprobate! De accea in atentionarea celor de pe TPU as dori reanalizarea intrebarii! Multumesc pentru intelegere!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Scrie asta la rubrica de Contact din dreapta sus. Este posibil sa fi fost o greseala.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Care anume e intrebarea respectiva?

| euuilem a răspuns:

Poate a fost o greseala, posteaza intrebarea inca o data.