| liiaa a întrebat:

Sunt cam nedumerita, am mai multe intrebari pentru voi.
1.Se merita sa ajungi la un liceu de muzica? Este garantat ca vei ajunge cunoscut daca ai talent si iti dai silinta?
2. Daca ar fi garantat,unde ar mai de preferat,in Craiova,in alt oras din Dolj, sau la Bucuresti?
3.Sau daca nu,unde se castiga mai bine,in medicina(ce domeniu? ex:asistent,etc.)sau in Informatica?
Funda mare, pentru toate intrebarile!

Răspuns Câştigător
| cyalexander a răspuns:

Nu se merita sa mergi la muzica, exista putine sanse ca cineva sa te observe.Mai bine platiti sunt medici, in chirurgie( http://www.myplan.com/careers/top-ten/highest-paying.php ). Informatica o sa fie un job al viitorului, asa cum o sa fie si psihologia, dar inca nu si-a atins apogeul.

| liiaa explică (pentru cyalexander):

Nu chirurgie, in niciun caz!

| cyalexander a răspuns (pentru liiaa):

Uita-te pe siteul pe care ti l-am dat, ca primele 8 locuri sunt ocupate de medici.