| Clopotzica a întrebat:

Cine este din Craiova si stie:

-cum sunt profesorii in Colegiul Carol 1?
-vin dintr'un alt judet in dolj, credeti ca voi fi primita adecvat?
-Carol este cel mai bun liceu din Craiova?

Cine imi raspunde la intrebarile astea si imi mai poate da ceva informatii in plus, promit ca-i dau fundita:X

Multumesc anticipat!:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt in Carol 1, dar cunosc persoane de-acolo. Un liceu de fite.
Cel mai bun liceu din Craiova este,, Fratii Buzesti``, dar si acolo se afla numai copii de bani gata, cu o boaba si jumatate de creier.
Ma indoiesc ca vei avea probleme in a te adapta, oltenii sunt sociabilihee hee.
Eu imi doresc de micuta sa intru in Buzesti, dar in ultima vreme mi-am dat seama ca nu merita. Invat eu, trec clasa, dar n-o sa ma simt bine vazand cum altii iau notele din burta si sa-i vad cu fitele lor. Apoi, am specificat ca,, elena cuza``,,, carol 1``, fratii buzesti`` sunt renumite in Craiova pentru numarul de drogati pe care il contin?
Totusi, depinde foarte mult de clasa in care vei nimeri. Intra in Carol, vezi cum te acomodezi si daca nu-ti place, pe-al doilea sem te poti trasnfera in Stefan Odobleja(un liceu de matematica) sau Nicolae Titulescu(gasesti orice profil) happy.

3 răspunsuri:
| adry_4721 a răspuns:

Da e bun liceul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap...
e cel mai tare colegiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce medie trebuie sa fi admis in carol