| BiologieLove a întrebat:

sunt clasa a-10-a(profil:mate-info)o foarte mare greseala, si imi place foarte mult biologia.Si m-am gandit dupa bacalaureat sa merg la facultatea de biologie din Timisoara(Specializare:Biologie), Facultatea se numeste: Facultatea de biologie, chimie si geografie.Intrebarea mea este: daca as alege doar specializarea Biologie as face chimie?(adica chimie ca la medicina sau ca la biochimie)?, Pentru ca la chimie nu ma descurc deloc, si de aceea as vrea sa merg doar pe ramura biologiei(profesor de biologie), va rog dati-mi niste informatii cei care sunteti la facultate, s-au cei care aveti prieteni va rog frumos? Ma inerveaza chimia.Ma intereseaza doar daca se face chimie multa

1 răspuns:
| Fuck2 a răspuns:

Du-te la Pedagogic Bucuresti domeniul biologie...si da nu vei scapa de chimie...sorry