| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 7 pana in prezent mediile mele au fost : in a5a(9.35) in a6a(9.56) iar acum in a7a(9.47). La ce liceu pot intra? (funda ) eu as vrea la mihai viteazu pot intra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Dacă vorbeşti despre liceul Mihai Viteazul din Bucureşti, s-ar putea să intri, dacă vei avea medie mare şi în clasa a VIII-a.Depinde şi de concurenţă.
Dacă vrei să citeşti în vacanţă, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/! Te ajută să înţelegi mai uşor lecturile recomandate.

5 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Cu notele astea intri la cele mai bune licee din Romania.
Succes! FUNDA?

| cryss_7938 a răspuns:

Eu sunt din bucuresti

| florin_4376 a răspuns:

Eu stiu unul in timisioara:,, Jean Luis Calderon'' in aceasta scoala exsta clasele 1-4 4-8 si liceul. dar langa liceu este o universitate (Tibiscus) in fine le gasesti pe strada Pestalozi.Cum vi in spre ciclop pe linie tot in fata.Noroc si BFT

| popana a răspuns:

Eu cred ca la cel mai bun liceu care este in oras cum ar fi in lupeni unde is eu la teoretic (cel mai bun liceu) trebuie sa ai 8 media asa ca noroc in clasa a 8

| popana a răspuns:

Esti din vulcan nu sau ma insel?/