| lu1za a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si anul acesta am banchet:X:X
Problema e ca am 49kg si 1.68 si nu stiu cu ce sa ma imbrac... rochita o aleg eu pentru ca imi sta bine cu aproape orice doar ca nu stiu ce pantofi sa port! pentru ca eu sunt si inalta si nu stiu cat de bine mi-ar sta pe tocuri (precizez ca kolegii mei sunt mai mici deja ca mine) di e ffff nasol.
Va rog sa imi aratati niste modele de rochii si de pantofi care sa ma avantajeza.
FUNDAA:X:X

2 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Imbracate cu o frunza, cred ca tear prinde

| Byanka15 a răspuns:

Pai depinde culoarea preferata. pentru ca te duci la banchet si nu la o nunta ia-ti o rochita stramta pe corp cu cateva accesori pe ea... si niste platforme ceva... fi cat mai simpla. sper ca te-am ajutat :*:*:*:*:*:*