| Anonima9 a întrebat:

-Buna TPU.sunt clasa a 8-a. voi media generala in clasa a 8-a ati avut-o mai mare ca in anii precedenti, sau nu? funda!

2 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Da! pentru ca atun ci am invatat cel mai mult invatam zi si noapte si lucram foarte mult la matematica pentru a avea medie cat mai mare si a intra acolo unde imi doresc. In a8-a am avut 9.77 iar in 5-7 gen 9.6-9.7

| nosferatu15 a răspuns:

Nu neaparat, dar am luat premiul I, pentru ca asa e cand te desparti de scoala. Pe cat batem pariu ca si tu o sa iei premiu?