| alexandra987t a întrebat:

Funda! media generala din clasa a 8-a a fost mai mare ca in anii precedenti?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...la mine nu
ar fi fost si culmea ca in cea mai grea clasa din generala sa am media cea mai mare

| Alexăndruţaa a răspuns (pentru Apache):

@ Apache. rolling on the floor). Exact atunci cand trebuia s.o ai mai mare iti gasesti scuza sa n.o ai laughing.

| Apache a răspuns (pentru Alexăndruţaa):

Nu media il face pe om ...nici liceul, nici facultatea ...doar ce ai in cap conteaza
asta si ferrari-ul din curte...

| Alexăndruţaa a răspuns (pentru Apache):

Stiu ca conteaza ce ai in cap.winking Dar ca sa faci o meserie bine platita.ti trebuie liceul bun. Daca la tine conteaza ferrari`ul din curte oh go on. eh.

| Apache a răspuns (pentru Alexăndruţaa):

Se vroia sa fie o gluma...
nu conteaza liceul. conteaza facultatea!
o facultate buna = cu noroc slujba buna!
dar traim in Romania ...stiu prieteni care au avut nota 10 toata viata si acum muncesc la mcdonalds.de ce?
in Romania poti sa ai 10 doctorate ca nimeni nu te angajeaza daca nu ai experienta!
De parca poti avea experienta la 20 de ani ...de asta aleg multi sa plece in afara unde de bine de rau, sunt apreciati!
Eu de ex, am 16 ani.si recunosc ca nu ma omor prea tare cu scoala.dar ca medie generala fara teze nu scad sub 8, 50
de ce sa raman sa ma chinui in tara asta cand pot sa traiesc mai bine in afara?
si asa sunt tanar si nimic nu ma tine aici ...asa gandesc multi sa stii!
patriotismul ca patriotism.dar patriotismul nu mai tine de foame din 89

| Alexăndruţaa a răspuns (pentru Apache):

Ai dreptate. Dar conteaza totusibatting eyelashes. Hai ca.i facem chat la fata asta laughing)

| Apache a răspuns (pentru Alexăndruţaa):

Hehe.asta nu-i nimic
.m-a luat o data vorba si am ajuns la 60 de raspunsuri la o intrebare laughing

| Alexăndruţaa a răspuns (pentru Apache):

Pfoa` laughing). Dar totusi waiting. rolling on the floor)). Hai prin mesaje dka ai chef rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| dreamgirl16 a răspuns:

Daa,am avut 9, 91

| DNSK a răspuns:

Cine mai stie?straight face

| CrazyPittica a răspuns:

Nu