| RazvanMessi10 a întrebat:

sunt clasa a 9 la un liceu tehnic mecanica cu media 6.70 am intrat media de admitere si acum dupa primul semestru vreau sa ma mut la unu de servici: turism si alimentatie si a zis directoru ca ma rezolva dar acolo ultima medie este de 6.90 si eu i-am zis din greseala ca am 6.90 si eu straight face si inca nu a verifical.este posibil sa verifice mentionez ca liceu tehnic este demarte de scoala si am si o adeverinta Medicala prin care zice ca sunt bolnav cronic cu Astm va rog ma poate primi daca itnre mine si ultimu sunt 20 sutimi

1 răspuns:
| rooxy01 a răspuns:

Daca i-ai zis ca ai 6.90 nu-i nimic.doar ca la transfer se pune si media de admitere la liceu si poate no sa te primeasca. poti sa ai noroc doar daca sunt locuri libere. bafta!
p.s. si eu sunt la profil serviciiwinking