| RazvanMessi10 a întrebat:

sunt clasa a 9 la un liceu tehnic mecanica cu media 6.70 am intrat media de admitere si acum dupa primul semestru vreau sa ma mut la unu de servici: turism si alimentatie si a zis directoru ca ma rezolva dar acolo ultima medie este de 6.90 si eu i-am zis din greseala ca am 6.90 si eu straight face si inca nu a verifical.este posibil sa verifice mentionez ca liceu tehnic este demarte de scoala si am si o adeverinta Medicala prin care zice ca sunt bolnav cronic cu Astm va rog ma poate primi daca itnre mine si ultimu sunt 20 sutimi

Dau funda. va rogggg dau fundita :X:X:X

1 răspuns:
| nikimportant a răspuns:

Idk... ¬_¬
poate depinde dar daca, 6.90 e media cea mai mica cu care poti intra nu prea cred ca o sa intri, si iti dai seama ca o sa-ti vada toate medile atunci cand o sa-ti prezinti dosarul scolar