| RazvanMessi10 a întrebat:

sunt clasa a 9 la un liceu tehnic mecanica cu media 6.70 am intrat media de admitere si acum dupa primul semestru vreau sa ma mut la unu de servici: turism si alimentatie si a zis directoru ca ma rezolva dar acolo ultima medie este de 6.90 si eu i-am zis din greseala ca am 6.90 si eu straight face si inca nu a verifical.este posibil sa verifice mentionez ca liceu tehnic este demarte de scoala si am si o adeverinta Medicala prin care zice ca sunt bolnav cronic cu Astm va rog ma poate primi daca itnre mine si ultimu sunt 20 sutimi

Dau funda. :X

1 răspuns:
| vehiron a răspuns:

Teoretic nu ai intra, practic. stii si tu cat de multe ciudatenii se intampla in scolile noastre.