| Green007 a întrebat:

sunt curios daca la 16 ani pot "lucra" undeva ca ospatar la o cofetarie sau restaurant mai stiu eu ce! ma gandesc de pe acum ca vacanta se apropie si la 16 ani cam ai nevoie de bani si iti este rusine sa le mai ceri printilor. Astept parerile voastre ofer funda si vot merci muult:*

2 răspunsuri:
| Green007 explică:

Mai astept pareri multumesc @Andrusca1497

| Andrusca1497 a răspuns:

Pai, de angajat te poti angaja dar pe post de ajutor si probabil vei fi platit la ora... Dar cele mai "cautate locuri de muca" pentru cei cu varsta pana in 17-18 ani sunt impartitul de pliante prin oras... Sper ca te-am ajutat! Si.Ce sa zic?! Bafta!