| Bubu_3915 a întrebat:

Sunt din arad si miercuri seara merg la o petrecere. Fiecare dintre invitati se ocupa de ceva iar eu trebuie sa aduc ceva filme horror de prferat Si le vreau cu subtitrare. Stie cine de unde pot sa inchiriez filme? Puteti sa dati si detalii? Cine e de folos primeste funda love struck

1 răspuns:
| alexutza00xx a răspuns:

Http://www.imdb.com/video/screenplay/vi3817865497/ e foarte bun filmu poti sal tragi pe un CD si sal duci la scoala daca aveti un proiector la scoala o sa fie mai misto decat pe calculator dar oricum... fundita?