| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Buna seara, tpu....Se apropie ziua mea si vreau sa dau o petrecere undeva,cu multi invitati,bautura si mancare proprie,si sa aduc muzica mea. Ideea e ca nu stiu ce local sa inchiriez. Vreau sa fie in Bucuresti si sa nu fie foarte scump, sa inchiriez doar 6 ore,fara sa fie nevoie de consumatie, doar un local si de restul ma ocup eu. Aveti vreo idee? sad

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Poti intreba prieteni care si-au mai tinut aniversari, si sa le ceri pareri si care cred ei ca sunt mai frumoase, acolo te duci si il inchiriezi cat timp vrei tu.

| Seepty a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa o organizezi acasa cu familia si prietenii.