| PicoloGEO a întrebat:

sunt din Baia Mare si as vrea sa dau saptamana asta, sala pentru permisul de conducere....imi poate explica cineva ce trebuie sa fac ca sa dau examenul. Nu de alta, dar am vazut ca sunt multe cozi pe acolo, multe hartii si alte alea si vreau sa stiu pe unde trebuie sa ma duc ca sa il dau.
PS: la dosar am tot ce imi trebuie, doar spuneti-mi traseul pe care il am de urmat

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nume: S.P.C.R.P.C.I.V.
Adresă: Mun.Baia Mare, jud.Maramures, strada Scolii nr. 1
Număr telefon: 0262212211
Program de lucru: LUNI-JOI
VINERI 08.30-13.30
Program de audienţe: Marti si Joi intre orele 09.00-11.00 Langa Casa judeteana de Pensii Maramures, sau in spatele hotelului Mara. Succes!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca urmai cursurile scolii stiai tot ce trebuie sa faci. Nici nu era nimic altceva de facut decat sa afli cand esti programat pentru examen.