| PinkSugar a întrebat:

sunt din iordania si leptopul meu scrie in araba si engleza si la vara vin in romania >>si cand o sa fiu in romania leptopul va scrie araba? eu cred ca da >>>voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Mise pare ca va scrie in romana...are un fel de satelit care schimba limba in fiecare tara(cred, nu sunt sigura).

| Alekzandra a răspuns:

Da,va scrie in araba. Daaa si pe mine ma enerveaza, m-am mutat acum 4 ani in Barcelona si mi-am luat un laptop iar acum are tastatura in spaniola si ma dispera cand vin acasa...pa,pa numai bine!

| TrendyHedgehog a răspuns:

Da atata rimp cat l-ai luat din iordania si scrie raba asa va scrie in orice tara.Dar poti sa iti instalezi un program si o sa scrie in romana.