| Lorena789456 a întrebat:

Sunt din Vaslui si nu stiu la ce liceu sa dau. Vreau la LMK dar am auzit ca acolo sunt f multi fitossii si ca profesorii sunt f exigenti. Ma intereseaza cum sunt profesorii si daca se pune accent pe franceza deoarece eu in clasele v-viii am avut o profa care nu venea la ora si eu nu stiu nimic... Funda

1 răspuns:
| ionutdragon1 a răspuns:

Te-as sfatuii la Racovita, Rugina, Procopiu, Racovita se face cea mai multa carte, oricum iti zic mai multe pe mes add iftemie_ionut