| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut,probabil stiti ca sunt in a 8-a,vreau sa stiu cum o sa fie profesorii de la liceu daca sunt mai exigenti,mai rai,daca te asculta cand nu te astepti si astea, poate sa-mi dea cineva un raspuns?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Chiar daca profesorii din generala ne tot spuneau ca la liceu este mult mai greu, ca profesorii nu te iarta daca nu ti-ai facut tema, ca te asculta neanuntat si ca fac nu stiu ce chestii, iti spun eu care am terminat liceul anul trecut ca nu sunt mari diferente. Tot profesori sunt.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Depinde de ei. Fiecare are o anumita personalitate.
Dar, cu timpul, vei descoperi ca pot fi si de treaba.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sunt nebuni.nici sa te duci la wc nu poti ca vin dupa tine.

| Doarunaltutilizator explică:

Multumesc pentru raspunsuri sunteti mereu aici la nevoie