| Ralucca a întrebat:

Sunt disperata... e un baiat etraordinar de frumos.care imi place foaste mult.ma inteleg super bine cu el. da` el e ff pretentios cand vine vorba de fete cu care sa fie.acum cateva minute i-am trmis un mesaj cu tot ce simt.si voiam sa va aud parerea.imi v raspunde? si. daca da. ce va zice?sad

3 răspunsuri:
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Ai rabdare si asteapta-i raspunsul.
Incearca sa nu te mai gandesti pana atunci, asteptarea iti va fi rasplatita.
Daca va spune ca sentimentul e reciproc, veti face sigur un cuplu minunat, iar daca iti va respinge sentimentele, gandeste-te ca nu e suficient de bun pentru tine.

| Ralucca explică:

Scuzati greselile.sunt doar ff emotionata.pentru ca.inca nu mi-a raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca ma bag dar si eu sunt fata si mie imi place de un baiat si stiu cum e si ai facut bine ca iai spus ce simti ca daca te place si el pe tine la timpul potrivit te va intreba daca vrei sa fii cu el si gatabig grin