| kilometru0 a întrebat:

Sall TPU, am cunoscut o fata acum 5 zile ft draguta si simpatica! Eram la un suc in pub cu niste prietenii iar ea a trecut pe langa maine si s-a pus la o masa cu inca o fata, iar din intamplare unul din prieteni mei se cunosteau cu ele, el s-a dus la ele si a stat de vorba iar dupa cateva minute m-am dus si eu. Acolo m-am cunoscut cu Ea, am facut cunostinta si am ras cateva minute apoi am plecat! Dupa 15 minute prietenul meu primeste mesaj de la ea ca daca nu-i da numarul meu si ca daca nu am prieten! Ia raspuns la intrebari! Mi-e mi-a placut de ea dar nu ma prea bag in seama printre fete prea des! Dupa cateva ore un numar ma sun, nu-i i-am raspuns ca aveam treaba, iar ea tot a insistat apoi cu mesaje, dupa un timp i-am raspun si am inceput sa vorbim si mi-a spus ca ma place foarte mult,,,, etc, a doua zi ne-am intalnit, am mers la un suc doar noi doi, ea mi-a zis ca este primul gest de acest fel adica sa se duca ea la baiat nu baiatul la ea,! Apoi au urmat intalniri si acum sunt cu ea si ma inteleg super bine, intrebarea mea este daca e chiar ma place cum zice, adica cand ne vedem am si eu emoti si ea din cate mi-a spus iar cand ne uitam unul la altul ea nu prea rezista sa se uite la mine spunandu-mi ca are foarte mari emoti!

6 răspunsuri:
| Saya555 a răspuns:

Asta e dragostea. atat de puternica ca te face sa ai emotii. incearca poate va iesi ceva bun din relatia voastra, incarcarea moarte n-are. oricum dupa cum pare, ea chiar te place, dar asta vei afla in timp.

| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Foarte draguta povestea!
Da, intr-adevar sunteti indragostiti unul e altul.
Atunci cand are emotii, si se inroseste sau pur si simplu se balbaie, ia-o in brate. Stiu ca si tu ai emotii, e normal. Asta inseamna dragostea! Nu-ti fie frica! Sarut-o si ia-o in brate :*

| kilometru0 explică (pentru iiSceneXX):

Cand vorbeste cu mine sa balbaie si se inroseste ft mult! big grin

| kilometru0 explică (pentru kilometru0):

Si nu e o fire din aia care nu a esit din casa de 3 luni, chiar deschisa si e fata de oras ns cum sa ma exprim! big grin

| iiSceneXX a răspuns (pentru kilometru0):

Atunci ia-o in brate si sarut-o! Se va simti mai bine! Bafta

| AdyAlex03 a răspuns:

Si eu am un var asa are 25de ani si sta cu "pritena-sa" de 4 ani dar chiar am observat ca nu se prea privesc adica se saruta si din astea dar nu se prea uita unul la celelalt poate nu vrea sa te simti jenat ca se "hoalba" la tine parerea mea big grin