| Boboc_Alexia_1990 a întrebat:

Buna TPU
Sunt fată si am 17 ani
Am o problemă foarte gravă
Deci să incepem

Stiu că sună foarte ciudat si prostesc...
În fine
Sunt împreună cu un băiat de o lună
Problema e ca sunt foarte foarte FOARTE rușinoasă.
Sunt asa cu toată lumea
Si nu stiu cum sa scap de chestia asta
Problema cea mai mare este ca sunt si raraita
Si el nu stie de defectul meu deoarece il evit
Si imi este foarte frică să nu il pierd
M.a chemat mâine să ies cu el
Dar imi este frică să nu afle ca sunt raraita.
Si ma tem sa nu mă părăsească din cauza asta.

Cum să nu mai fiu asa rușinoasă?
Si ce să fac maine? (Cu acest defect oribil)

Va rog ajutati-ma!
Si nu dați răspunsuri răutăcioase.

Dau FUNDA celui mai bun răspuns

P.S. Scuzați greselile gramaticale (dacă sunt)

Răspuns Câştigător
| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Iesi cu el. Iti dau un sfat: deschide-te, fii sociabila cu el, vorbiti, radeti. Daca el chiar te place inseamna ca "defectul" asta al tau, (raraitul, pe care eu nu il consider un defect, ci mai de graba ceva foarte dragut), o sa i se para si lu dragut si simpatic. Nu te teme, multi oameni considera raraitul ceva chiar dragut. Daca te place cu adevarat o sa treaca peste sau o sa il considere simpatic. Tu vorbeste si simte-te bine! Bafta. happy
FUNDA?

| Boboc_Alexia_1990 explică (pentru kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm):

M-am gândit să ii spun într-un mesaj.
Dar nu stiu cum să ii scriu
Crezi că mă poți ajuta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Boboc_Alexia_1990):

Te ajut eu happy
"sunt rârâită"

| Boboc_Alexia_1990 explică (pentru anonim_4396):

Cum?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu du-te la intalnire si nu mai complica lucrurile, ca-n povestea drobului de sare!

| Xdreaper21 a răspuns:

Nu e rusinos eu is putin rarait si mult lalait adica unele cuvinte le spun putin de parca as fi rarait dar nu ma prostesc si lalait la toate cuvintele cu r
Nu trebuie sa iti fie rusine cand o realizat aimei ca is oleaca rarait si mai mult lalait mo intrebat daca vreau sa fac dictie dar am zis ca nu mai bine asa cum is decat schimbat
Daca te iubeste nu trebuie sa te paraseasca
Sora mea de 15 ani este raraita iar toti baieti cand realizeaza din va fi amea in sti... nu imi mai place de ea
Dar ei nu ii e rusine
Eu am gost respins de 70 de ori de fete din cauza defectului meu dar acu am o iubita care ma iubeste asa cum is cu defecte si cu calitati
Cu rusinea fa astfel incerca sa iti spui mereu punctul de vedere si daca e neaparat si pe ocolite
Apropo si eu am 17 aniwinking
Sper ca te-am ajutat

| Boboc_Alexia_1990 explică:

App
Vb de pe contul verisoarei mele

| Boboc_Alexia_1990 explică:

App vb de pe contul verisoarei mele