| AllesSy a întrebat:

Sunt Foarte Suparata crying Mi s-a stricat castile de la calculator si nu mai pot asculta melodiile din calculator si pe tel ( Corby ) nu am multe melodii cine stie ce si pentru corby nu am USB am pentru Lg si stiu ca nu merge Exista vreo alta metoda sa-mi trag melodiile pe Telefon? Funda crying

Răspuns Câştigător
| lifeisnotpink a răspuns:

Pai prin Bluetooth big grin exista pentru pc... nu e scump in jur de 30 de lei si trebuie sa fie un cd care il instalezi si bagi bluetoothul in pc happy este usor :*!

funda?

1 răspuns:
| AllesSy explică:

O sa incerc, ma duc la aia De la Vodafone sau in magazine din astea... sper sa gasesc happy