| catagame a întrebat:

Buna TPU sunt gamer pe youtube am 350 de abonati 52.000 de vizualizari si parinti nu ma crede ca eu pot castiga bani de pe vizualizari si el spun ca doar ca ma prostesc si este o pierdere de timp cu filmatul asta si nu cred ca prea curand imi vor lua procesor si placa video noua ca daca le spun ma vor intreba de ce sa imi trebuiasca si eu le spun ca pentru gaming dar raspunsul este normal NU si mie imi trebuie placa video noua si procesor ca acum fiind cunoscut trebuie sa joc jocuri mai cu grafica buna. Faza este ca eu cum pot demonstra parintilor si cum pot lua parinti in serios gaming-ul? Aaa si inca nu am facut parteneriat pe youtube dar deocamdata sa imi expire copyright-ul de pe youtube ca mai am pana pe 20 decembrie si atunci cu cat voi fi platit pe vizualizari?

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Salut.
Nu stiu cu cat vei fi platit.
Spunele parintilor tai ca tu pe asta te bazezi momentan, pana iti gasesti ceva stabil.Si ca daca iti poate lua placa video si procesor.Macar incearca. Daca nu poti, asteapta pana faci parteneriatul pe youtube si iti cumperi singur.
Salut si multa bafta in continuare.