| Ciprikao a întrebat:

Am si eu o intrebare...
Cum fac bani de pe urma postarilor de pe YouTube?
Ma refer aici la: "cum fac sa-mi creasca banii?"
Am auzit ca ar avea legatura cu numarul de abonati si cel de vizualizari... Dar pana acolo ar mai fii si un parteneriat cu o echipa de gaming...
Deci? Ma puteti lamuri? Va rog mult, am mare nevoie de raspuns...

Funda!

1 răspuns:
| ro74florin a răspuns:

Da...am auzit ca daca depasesti 100 000 de vizualizari s-ar putea sa te contacteze firma yotube si sa i-ti ofere o suma de bani pentru a permite postarea de reclame pe videoclipul incarcat de tine