| ardeleancagrea230 a întrebat:

Buna TPU, sunt împreuna cu iubitul meu de 10 luni,de câteva luni ne certam in continuare din cauza geloziei mele. I-am spus ca nu suport sa stea între fete sau sa vorbească cu ele, atunci a înțeles si a acceptat dar după ceva timp mi se părea ca îmi vorbea tot rece si făcea contra, din cauza ne certam aproape zilnic si ne vorbim urat el crede ca m-am plictisit de el dar eu îl iubesc foarte mult, el nu stiu dacă ma mai iubește, ma gândesc ca s-a plictisit, ce ar trebui sa fac? Dau funda

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti foarte geloasa. Problema este la tine. Se va satura in curand de figurile tale.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Lasa omul liber. Daca sunteti intr-o relatie crezi ca nu are voie sa mai aiba prietene fete? Mi se pare ca exagerezi foarte mult. Te porti ca o fata imatura.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti cauti altul, ca pe asta l-ai innebunit de cap si curand te va anunta ca s-a terminat totul intre voi.

| VoidEternal a răspuns:

Gelozia e boala grea. În esență e doar o lipsă de încredere. Oricui i-ar pica strâmb să i se spună asta în față.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Stați și vorbiți ca doi oamenii Maturi -_- ca veți regreta groaznic de rau amândoi dupăia eu îți zic -_- terminați ma cu prostile astea -_-. Serios ce rost au? Gelozi și alte prosti? Dece faci spume-_-? Ce ai? Dece nu stați sa vorbiți ca doi oamenii Maturi și sa va înțelegeți cei așa greu ma? Cei așa greu? Dece este atâta de greu sa vorbești cu inima și sufletul pe care îl iubești cu Adevărată? Încetați cu prostile astea nu-și au rostul gelozie și crizele astea de doi bani încetați sa va judecați încetați sa va certați din nimic-_-.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Dacă dacă își bate joc de o inima Adevărată care iubește cu Adevărat da cu Adevărată din toată inima și tot sufletul cu Adevărată atunci ElVedeElAudeElExistaElstie și ai sa vezi ca cine își bate joc de o inima cu Adevărat curata și un sufletul cu Adevărată curat și sincer o sa plătească greu.