| blondix_2931 a întrebat:

sunt in clasa a 10a profilul filologie si inca nu m-am hotarat la ce facultate sa dau iar parintii insista sa ma hotarasc ca sa stiu pe ec materii sa ma axex. deci intrebarea mea este ce facultate as putea urma si care este mai valoroasa dupa terminarea studiilor? funda love struck

1 răspuns:
| motanu89 a răspuns:

Nu trebuie sa ne intrebi pe noi lucrul asta, gandeste-te ce ai vrea tu sa faci in viitor, ceva care sa-ti placa si te satisfaca financiarwinking