| AlexandruVlad04 a întrebat:

Bună TPU sunt în clasa a 7-a și am un conflict cu un alt copil din școală de clasa a 5-a. Totul a început faptul ca m-am certat cu un prieten de-al lui și atunci el a început sa dea cu piciorul în mine. Eu l-am înjurat și de atunci tot da cu piciorul în mine când trec pe lângă el pentru ăsta. Mi-am și cerut scuze dar nu a încetat și situația s-a înrăutățit când astăzi chiar m-a scuipat. Nu știu Cum sa rezolv problema deoarece cu vorba nu înțelege și nici dacă îl amenință diriga, iar de bătut n-am voie. Va rog ajutati-mă ca m-am saturat sa-I văd moaca de cerșetor!

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Filmeaza-l daca te mai loveste si il sperii ca te duci cu ea la director daca te mai atinge.

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

De ce să n-ai voie să-l bați, cine zice?
Îi dai cu pumnii în gură până-i sare sângele și scuipă-l între ochi. happy
Și o să aibă o moacă desfigurată de cerșetor.laughing

Răspuns utilizator avertizat