| Pupacel a întrebat:

Sunt in clasa a 9 a la profilul de stiinte sociale si doresc ca din semestrul 2 sa ma transfer la alt liceu. Profilul este tot de stiinte sociale doar ca are ceva in plus: intensiv limba engleza. Am sunat la secretariatul de la liceul respectiv pentru a ma interesa daca trebuie sa dau anumite diferente si sa aflu in functie de ce medie voi fi admisa ( cea cu care am intrat in urma examenelor nationale sau dupa cea din sem. 2 ). Doamna respectiva mi-a spus ca in apropierea sfarsitului primului sem sa intru pe site-ul scolii deoarece acolo sunt toate aceste informatii. ( informatii care acum nu mi le poate da pentru ca (,) comisia nu a luat inca o decizie). As vrea sa ma pregatesc din timp pentru acele examene si aflu destul de tarziu la ce materii trebuie sa le sustin. Stie cineva la ce materii trebuie sustinute? Sunt sanse sa dau examenele la engleza si istorie? Dupa ce medie se ia? CER SERIOZITATE! VA ROG NU MA INDUCETI IN EROARE PRIN RASPUNSURILE VOASTRE! SUNT DISPERATA NU STIU UNDE SA MAI CAUT SI PE CINE SA MAI INTREB! OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Vei da examen doar la engleza, dar in loc de site, mai bine te prezinti la secretariatul liceului pentru a afla exact ce iti trebuie, cand, etc, in cazul in care site-ul nu este actualizat la timp.
Multa bafta!