| Mary496 a întrebat:

Buna TPU.Sunt in clasa a VIII-a si din clasa a V-a unii colegi imi spun emo.Eu nu sunt emo, doar ca am un stil mai dark deoarece mi se potriveste culoarea si nu am parul in ochi.Singura mea problema e ca daca ma enervez plang, daca ma loveste cineva plang s.a.m.d.Asa e caracterul meu.Nu stiu ce sa le mai zic, le-am tot explicat.NU II MAI SUPORT!

Răspuns Câştigător
| Insanity a răspuns:

Pai dc ii bagi in seama?
Nu mai pune la suflet tot ce zic ei.Asa esti tu, un pic mai retrasa, si ei ar trebui sa inteleaga asta, nu iti schimba stilul vestimentar pentru ca cineva care habar nu are ce e aia zice ca esti emo si bla bla bla. Te'ai gandit vreodata ca ei poate zic asa pentru ca vor sa iti faca in ciuda ca tu ai un stil aparte si ei unul ca toata lumea, adica la fel si monoton? Nu ii mai baga in seamahappy

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Schimba-ti stilul vestimentar

| pwp a răspuns:

Nu ii baga in seama.si mie imi zicea un coleg emo. dar chiar nu ma deranja cu nimic!

| Диана a răspuns:

Si eu patesc la fel. laughing Mie o parte imi spun ca sunt emo, si o parte ca sunt satanista. rolling on the floor Pai, thinking si eu sunt in clasa a 8-a. Abia astept sa termin. thinking Si nu e mare lucru pentru mine daca niste cocalari cu un IQ de planta de sufragerie ma considera emo... thinking Pur si simplu le zic sa se duca de unde au venit, laughing si nu imi mai pasa. laughing Asa ar trebui sa faci si tu. Nu trebuie sa te afecteze.

Sper ca te-am ajutat, mult succes! Daca vrei sa te mai ajut cu vreun sfat sau ceva, da-mi un mesaj pe privat. happy

| ioana181 a răspuns:

Esti in clasa a VIII. Mai ai un pic de suportat. "Lasa lumea sa zica ce vrea" big grin.

| babyblue a răspuns:

Stai linistita. Cei care spun asta o spun numai si numai sa te enerveze. Daca tu te simti bine in pielea ta si in hainele talebatting eyelashes...pentru ce sa te schimbi?
Mai ai putin si, observ, ca vei ajunge la liceu.Acolo poate vei avea norocul sa nu mai intalnesti genul acesta de persoane.

Mult noroc in continuare...