| deerok a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat de la mine din clasa, el e mai mic cu un an ca mine, dar eu nu tin cont de varsta, nu-mi prea pasa.
Credeti ca ma place?
El mereu se comporta super dulce cu mine, ma ia in brate, ma ajuta cand am nevoie, cand e langa mine mereu zambeste, si cand il intreaba cineva daca ii place de mine incepe sa zambeasca si nu spune nimic.
Voi ce credeti? Eu chiar tin la el foarte mult, si as face absolut orice pentru el. happy

Răspuns Câştigător
| Burlacu006 a răspuns:

Dupa cum ai zic ca se comporta cu tine te place sigur, poate ii e rusine sa iti zica fa tu primul pas.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Absolut orice? Atunci spune-i si sigur te va iubi!

| Hakuouki a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el, adica nu e mai bine sa ii spui tu ca il placi si sa astepti reactia lui decat sa ne intrebi pe noi care nici nu va cunoastem? Astea pot fi doar copilarii, adica nu ai garantia ca te place din chestiile astea.