| roxanaescape a întrebat:

Sunt noua aici deci nu prea stiu cum se procedeaza... vreau si eu un status prin care sa imi arat indiferenta fata de prietenii care m-au tradat si ma vorbesc pe la spate!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane. – Octavian Paler
Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine. – Abraham Lincoln
Prietenia nu rezista nici un jigniri, nici in infrangeri. Ea moare. – Titu Maiorescu
• E mai rusinos sa nu ai incredere intr - un prieten decat sa fii inselat de el. – Arthur Schopenhauer

cred ca totusi asta s-ar potrivi: • Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa - ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara. – Gabriel Garcia

5 răspunsuri:
| TheGeorgeGeo a răspuns:

Sts: multumesc tuturor "prieteniilor" ca mi a ti dat sansa sa cunosc pe cineva mai bun ca voi :* asta o sa doara cel mai rau straight face

| madalina1995 a răspuns:

"Am incredere doar in unul cand mi`e greu, si acela sunt doar eu

| madalina1995 a răspuns:

Nu dai si fundita...hee hee?

| roxanaescape explică:

Multumesc pentru statusuri!