| andreea_6355 a întrebat:

Vreau su eu niste status pentru o "prietena" care ma tradat si ma vorbea de rau pe la spate... fundita

4 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Pai...
Daca cineva te consitera prost, TACI din gura ca sa nu inlaturi nici un dubiu!
Prieten ti-e ala care iti zice ca esti urat daca chiar esti urat!
"Prietenii" sunt cei mai buni barfitori.
Daca cineva iti spune ca ti-e prieten, sa nu-l crezi niciodata pana nu-ti dovedeste!
Prieten ti-e cel care ar renunta si la o 100 de -prieteni doar pe fata- pentru tine.
Cand cineva ma barfeste pe la spate ma scarpin peste tot. Dati-mi o alifie ce naiba!
Cand cineva ma barfeste rup haine.Nu mai e nimic in dulapul meu!

Sa stii ca status astea sunt originale nu ca altii cu un copy-paste gata!
De la mine din capsoru' meubig grin.
Bafta!
O zi buna!

| cristina a răspuns:

"Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singur

| BitchImfabulous a răspuns:

Cine-si face multi prieteni si-i face spre nenorocirea lui"
"Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singur

| lola_2540 a răspuns:

"pentru fiecare lucru rau pe care mi l-ai facut bat un cui in usa.pentru fiecare lucru bun de la tine il scot. poate o sa mai vrei sa fim prietene, si iti vei cere scuze, eu voi scoate cuiele, dar gaurile lasate(amintirile mele despre tine) niciodata nu le voi uita". nu e cine stie ce dar eu l-as pune la status daca as fi in situatia ta. pup.