| NewAvenger a întrebat:

sunt pe Orange, am niste puncte ThankYOu si vreau sa-mi cumpar Samsung galaxy s3. e 299 euro+ pantera 21 si my smartphone15 deci e al naibii de scump.
Pot sa-l cumpar la liber de la Orange? La cosmote am vazut ca merge.La Orange il pot lua doar la abonament?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti sa iti achizitionezi telefonul doar prin prelungirea abonamentului, fara sa iti activezi o optiune de tipul smartphone pe numarul tau, dar implicit pretul telefonul o sa fie mai ridicat.
O zi buna,
Orange Helper